Adomány átadás - 2015

Idén Sütő Ferenc kapta a Kis Veréb Alapítvány adományát, amely a tavalyi karácsonyi időszakban sok jótevő (Andy kuckója, Meseműhely ) által indított jótékonysági vásárból gyűlt össze, melyből a család egy nagyon hatékony terápiás ruhát vásárolt. A Theratogs egy nagyon speciális elasztikus ruha, mely különböző pántokkal van ellátva, ezek használatával biztosítja a helyes testtartást egy aktív izommunka, mozgás mellett. Sok sikert kívánunk Fefének, okosodjon, ügyesedjen!

Az adományról rendelkezett a Kis Veréb Alapítvány kuratóriuma, egyhangú szavazással 2015.04.24-én.

Veréb-Németh Réka
Kis Veréb Alapítvány kuratórium elnöke

Koraszülöttek világnapja: 2014. 11. 15.

A Koraszülöttekrét Közhaznú Egyesület idén harmadik alkalommal, 2014. november 15-én rendezi meg a Koraszülöttek Világnapja magyarországi eseményét. A rendezvényen a Kis Veréb Alapítvány is képviseli magát.

A program Budapesten, a Pető Intézetben kerül megrendezésre (1125 Budapest, Kútvölgyi út 6.), 10:00 - 16:00 óra között.

A rendezvényről bővebben ide kattintva olvashattok.